אודות חברת ג'י וואי קולקשיין בע"מ

חברת "ג'י וואי קולקשיין בע"מ" (GY collection ltd) נוסדה בשנת 2016, על ידי יניב גוזלי, גבי דואק ואלי דניאל – שלושתם חברים מן המניין בבורסת היהלומים הישראלית . חברת "ג'י וואי קולקשיין" מתמחה בעיצוב, יצור ומכירה של תכשיטי זהב ופלטינה משובצים ביהלומים בדגש על עיצוב יחודי, איכות גימור גבוהה, שירות אישי ומקצועי ,מחיר תחרותי, הגינות ואמינות.

חברתנו עובדת עם מעצבי  תכשיטים מן השורה הראשונה בעלי יצירתיות ומעוף המאפשרים ללקוחותינו להפוך את חלומם למציאות.

בנוסף חברתנו עובדת עם צורפים ומשבצים בעלי נסיון רב ומחוייבים לאיכות גימור גבוהה של התכשיטים, דבר שהינו סימן ההיכר של חברתנו.

"ג'י וואי קולקשיין" הינו מותג של חברת "יהלומי פרוטאה ג'י וואי בע"מ" (PROTEA GY DIAMONDS LTD).

 משרדי החברה בישראל, דרום אפריקה, ארצות הברית ואירופה. "יהלומי פרוטאה ג'י וואי בע"מ" – חברת האם, קונה יהלומים גולמיים מחברות הכרייה ואותם היא חותכת ומלטשת במפעליה, דבר המאפשר לנו למכור ללקוחותינו את היהלומים במחיר הטוב והמשתלם ביותר, מאחר ואנו המקור ("יד ראשונה") של היהלומים המלוטשים.

למה לקנות מאיתנו?

אמינות,הגינות, מקצועיות ותודעת שירות גבוהה.

צוות החברה כולל בעלי מקצוע כמו מעצבים, צורפים, משבצים, אנשי בקרת איכות ואנשי מכירות.

ברשותנו מגוון רחב של תכשיטים בעיצובים יחודיים, החל מוינטג' ועד לעיצובים עכשוויים.

אנו מאפשרים ללקוחותינו את האפשרות  להתאים אישית את התכשיט – גודל, סוג שיבוץ, איכות המתכת ואיכות היהלומים, וכן את האפשרות לעצב את התכשיט עליו חלמו (שרטוט, סקיצה או תמונה) שהופכים לתכשיט קיים ויחודי.

אנו עובדים עם תעודות גמולוגיות GIA, HRD, IGI,EGL , IGL ועוד לפי בחירת וצורך הלקוח/ה. מהי תעודה גמולוגית ומה ההבדל בין התעודות ניתן לקרוא במאמר על תעודות גמולוגיות.

אנו, כחברי בורסת היהלומים מחוייבים לקיום האתיקה של הבורסה הכולל גילוי נאות של מקור היהלומים וכן יידוע הלקוח לגבי סוגי היהלומים – ישנם סוגים שונים של יהלומים – החל מיהלומים טבעיים שנכרו ממעמקי האדמה וכלה ביהלומים שגודלו ו/או יוצרו ו/או טופלו במעבדה, דבר המוזיל מערכם לעומת היהלומים הטבעיים.

אנו לא סוחרים ביהלומי דמים! ואנו מחוייבים לאמנת קימברלי (Conflict free diamonds-Kimberly process).

האנשים מאחורי "ג'י וואי קולקשיין:

מר משה דואק נשיא ובעלים של החברה יהלומי פרוטאה (הוקמה בתחילת שנות השישים בדרום אפריקה), חבר בורסת היהלומים מעל ל- 40 שנים.

מר יניב גוזלי מנכ"ל החברה בישראל, שותף בכיר ומנכ"ל של חברת היהלומים "פרוטאה ג'י וואי בע"מ" (PROTEA GY LTD), חברה לה סניפים ברחבי העולם. פעיל בבורסת היהלומים החל משנת 1993. חבר מן המניין בבורסת היהלומים הישראלית.

מר גבי דואק פעיל בבורסת היהלומים החל משנת 1993. חבר מן המניין בבורסת היהלומים הישראלית.

מר אלי דניאל אחראי מחלקת תפעיל בבורסת היהלומים החל משנת 1999. חבר מן המניין בבורסת היהלומים הישראלית.

בכל קניה של תכשיט לקוחותינו מקבלים:

– אחריות לכל החיים על התכשיט

– 30 יום החזר כספי מלא

– חידוש תכשיט פעם בשנה בחינם

– תעודת הערכת שווי לצרכי ביטוח